Home Nezařazené <strong>Moderní a kvalitní komponenty, které používáme:</strong>

Moderní a kvalitní komponenty, které používáme:

0
<strong>Moderní a kvalitní komponenty, které používáme:</strong>

GoodWe

GoodWe poskytuje řešení pro výrobu čisté elektřiny pro váš vlastní solární dům. Pokud jde o rezidenční řešení s vynikající bezpečností a snadnou instalací, GoodWe je ideální volbou pro vlastníky domů na solární systém. Užijte si svůj jedinečný zážitek ze zelené energie, optimálního využití solární energie, snížených účtů za elektřinu a mnoho dalšího.

SOLAX

Produkty SolaX jsou navrženy, testovány a vyrobeny podle nejvyšších globálních standardů. Naše výrobky získaly více než 500 certifikací v tuzemsku i zahraničí. Exportováno do více než 80 zemí a regionů.

Pylontech

Pylontech, je specializovaným poskytovatelem BESS (baterie energy storage system), konsolidací našich odborných znalostí v elektrochemické výkonové elektronice a systémové integraci. Poskytuje spolehlivé a cenově dostupné bateriové produkty a řešení ESS na globálním trhu a významně přispívá k dvojnásobnému nárůstu za 7 let, což dělá z Pylontechu jednoho z největších předních dodavatelů lithiových baterií.

Leapton

Leapton Energy – světový lídr ve výrobě fotovoltaických modulů z Japonska. Vyrábějte pouze kvalitní důvěryhodné solární moduly Tier-1. Produkty Leapton Energy jsou nyní dostupné ve více než 40 zemích a regionech. Od více než 9 let zkušeností se solární energií si Leapton Energy vybudovala hluboké odborné znalosti v oblasti výroby solárních modulů.

Leapton Energy s vysoce kvalitními solárními moduly s 15letou zárukou na produkt, 25letou zárukou na napájení pro standardní modul, 30letou zárukou na napájení pro bifaciální modul. Náš zkušený tým fotovoltaických technologií a prodejců dokáže zajistit nejvhodnější moduly pro každý solární systém.

Amerisolar

Amerisolar, Worldwide Energy and Manufacturing USA Co., Ltd, je profesionální výrobce solárních modulů s 25letými zkušenostmi ve výrobě a kontrole kvality od roku 1993. Amerisolar je také poskytovatelem technických služeb pro solární elektrárny (on-grid a off -grid), včetně technického návrhu, instalace a údržby, pro zákazníky po celém světě.

Longi

Technologické a výrobní vedoucí postavení společnosti LONGi v oblasti solárních waferů, článků a modulů podtrhuje náš závazek pomoci urychlit přechod na čistou energii. Nabídkou vysoce kvalitních, spolehlivých produktů a systémů poskytujeme holistická řešení pro solární průmysl a průmysl obnovitelných zdrojů.

Ja Solar

Společnost JA Solar byla založena v roce 2005. Předmět podnikání společnosti sahá od křemíkových plátků, článků a modulů až po kompletní fotovoltaické energetické systémy a její produkty se prodávají do 135 zemí a regionů. Díky neustálým technologickým inovacím, dobré finanční situaci, dobře zavedené globální prodejní síti a síti zákaznických služeb byla společnost JA Solar vysoce uznávána autoritativními asociacemi v oboru jako přední světový výrobce vysoce výkonných fotovoltaických produktů.

Risen

Risen Energy je čínský výrobce solárních panelů, které mají 15-25letou záruku na produkt (viz níže), spíše než 10-12let, někteří výrobci uspokojují levnější konec nabídky na trhu. Jejich panely jsou certifikovány jako odolné proti korozi, díky čemuž jsou vhodné pro instalaci kdekoli v Austrálii.

Tigo

Tigo je světovým lídrem v oblasti Flex MLPE (Module Level Power Electronics) s inovativními řešeními, která zvyšují produkci energie, zvyšují bezpečnost a snižují provozní náklady solárních instalací. Platforma TS4 společnosti Tigo maximalizuje výhody fotovoltaických systémů a poskytuje zákazníkům nejškálovatelnější, nejuniverzálnější a nejspolehlivější dostupné řešení MLPE. Společnost Tigo byla založena v Silicon Valley v Kalifornii v roce 2007 s cílem urychlit přijetí solární energie po celém světě.